Salı, Temmuz 23

Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu? “Şu an için iyi bir haber veremiyorum”

Survivor All Star kırmızı takımının yarışmacılarından Nagihan Karadere, oyun alanında kötü bir kaza geçirdi. Kendini yerde bulan kurtulan Nagihan hastaneye kaldırıldı. Nagihan Karadere’nin son durumu hayranları için merak konusu oldu. Survivor Nagihan diskalifiye edildi, elenecek mi, sağlık durumu nedir?

ACUN ILICALI’DAN KÖTÜ HABER

Survivor 45. bölümdeki maçta Nagihan Karadere sakatlandı ve bir anda kendini yerde buldu. Oyun alanında ilk ameliyata alınan Nagihan Karadere, “Dizim gerildi! Dizim çıktı, hayır dizim geri geldi! “Hayır bakın efendim dizim gevşek, bakın dizim dizi çıktı” diye bağırdı ve hastaneye kaldırıldı.

aynen böyle
Son durumu paylaşan Acun Ilıcalı, şunları söyledi: “Şu an için iyi haber veremiyorum, risk devam ediyor. Dizdeki şişliklerin geçmesini bekliyoruz, İstanbul’a raporlar gönderildi. Doktorlarımız gelişmeleri değerlendiriyor, biz de” Gelişmeleri gün gün aktaracağım, talihsiz bir sakatlık geçirdi, her şey bir anda bitebilir.”

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Vasiyeti gerçekleşti!  Tolga Savacı'nın eşi Nermin Bezmen paylaştıVasiyeti gerçekleşti! Tolga Savacı’nın eşi Nermin Bezmen paylaştı
Veliaht Prens'in partisine gitti!  Yasağı öğrendiğimde...Veliaht Prens’in partisine gitti! Yasağı öğrendiğimde…
Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen iyileşince diziye geri dönecek mi?Kızılcık Şerbeti’nin Apo’su Settar Tanrıöğen iyileşince diziye geri dönecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking