Pazartesi, Temmuz 15

Nilüfer Belediyesi’nden akademik odalarla yeni iş birliği – GÜNDEM

Nilüfer Belediyesi, Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi ile yeni bir iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile ekipman, tesis ve hizmet alanları envanterde kontrol edilecek. Nilüfer Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği için 5 yıl boyunca periyodik olarak denetim yapıyor.

Hizmet kalitesinin artırılmasını ve kamu kaynaklarının etkin kullanılmasını hedefleyen Nilüfer Belediyesi, TMMOB’a bağlı meslek odaları ile çalışmalarını güçlendirerek sürdürüyor. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile yeni bir iş birliği protokolü imzalandı.
Toplantıya Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Belediye Başkan Yardımcıları Serpil Altun, Mahmut Demiröz, Okan Şahin, Nilbel AŞ Başkanı İbrahim Mart, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel ve Bursa Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Burak Özgen ve yönetimi katıldı.

Protokole göre “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği”ne uygunluğun sağlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Odaların kendi yetki alanlarında hizmet vereceği protokolde, Nilüfer Belediyesi envanterinde ve ortak kullanım alanlarında bulunan ekipman, tesis ve hizmet alanları periyodik olarak kontrol edilerek raporlanacak. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Oda Başkanı TMMOB makine mühendisleri Bursa’da. Ahmet İhsan Taşkınsel ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Burak Özgen tarafından imzalanan protokolle ilgili odalar 5 yıl boyunca düzenli çalışmalar yürütecek. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: baraj doluluk oranları - izmir su kesintisi - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş