Salı, Temmuz 23

Angola’da büyücü olmadıklarını ispat etmek için bitkisel sıvı içen 50 kişi öldü!

Yerel basında çıkan haberlere göre, bölge yetkililerinden Luzia Filemone, Angola’nın orta bölgesindeki Camacupa’da 50 kişinin zehirlenmeden öldüğünü duyurdu. Philemon, söz konusu 50 kişinin Ocak ve Şubat aylarında büyücülük yapmadıklarını kanıtlamak için bitkisel bir sıvı içerken öldüğünü iddia etti.

“BU GİZEMLİ SIVIYI İÇMEK ZORUNDA KALDI”

Ölümden geleneksel şifacıları sorumlu tutan Philemon şunları söyledi: “50’den fazla kurban, geleneksel şifacılara göre kişinin büyücülük yapıp yapmadığını kanıtlayan bu gizemli sıvıyı içmeye zorlandı.” Dedi.

Nüfusunun ağırlıklı olarak Katolik Hıristiyanlardan oluştuğu eski bir Portekiz kolonisi olan Angola’da büyücülük bugün hala yaygındır.Bu içerik Cansu Akalp tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
AKP masasında son İstanbul anketi!  Nefes kesen yarış: '8-10 puan öndeyiz dediler'AKP masasında son İstanbul anketi! Nefes kesen yarış: ‘8-10 puan öndeyiz dediler’
Evli çiftlerin dikkatine!  Eşine bunu söyleyen artık tazminat ödeyecek: Yargıtay daha önceki kararıyla müzakereleri kapattıEvli çiftlerin dikkatine! Eşine bunu söyleyen artık tazminat ödeyecek: Yargıtay daha önceki kararıyla müzakereleri kapattı
İsrail ordusu yardım bekleyen Filistinlileri hedef aldı!İsrail ordusu yardım bekleyen Filistinlileri hedef aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking